Twój sprzęt przestał nagle działać? Nie jest już tak wydajny?

Nie martw się, nie zostawimy Cię z tym problemem! Nasi specjaliści w razie potrzeby odbiorą urządzenie od Ciebie, dokonają oceny usterki, wycenią orientacyjne koszty oraz określą czas potrzebny na naprawę. A po wszystkim przetestują i podstawią maszynę pod wskazany przez Ciebie adres. Idealnie, prawda? 🙂

Zakres usług serwisowych

Działając od wielu lat na rynku, oraz współpracując z najlepszymi dostawcami części zamiennych wielu marek, możesz być pewnym, że Twoje urządzenie jest pod fachową opieką.

Przeglądy gwarancyjne

Pamiętaj o ich regularnym wykonywaniu, by utrzymywać gwarancję producenta. W razie potrzeby uzupełnimy brakujące/zużyte elementy i Twoja maszyna będzie jak nowa.

Serwis gwarancyjny

Maszyna szwankuje? Choć to sporadyczne przypadki, to chroni Cię gwarancja producenta i nasz serwis! Dbaj na co dzień o urządzenia, a nie serwis nie będzie potrzebny.

Naprawy pogwarancyjne

Kolejne lata użytkowania maszyny dają o sobie znać? Gwarancja wygasła? Dobrym rozwiązaniem na to jest nasz specjalistyczny serwis pogwarancyjny.

0

Zadowolonych Klientów

0

Zrealizowanych napraw

0

Dostępnych części

0

Obsługiwanych marek

Formularz zgłoszenia serwisowego

Skorzystaj z najlepszej formy zamawiania serwisu MIWA. Wypełnij nasz prosty formularz, podając najważniejsze informacje, opisz szczegółowo sytuację, a nasz serwis skontaktuje się z Tobą w ciągu 1-2 dni roboczych.

Nietypowy problem? To dla nas nie problem!

Czasem potrzeby są różne - konieczność konsultacji, doradztwa bądź rozwiązania jakieś tajemniczej kwestii technicznej. Wiemy sporo o tym, jak to ważne jest dla naszych Klientów - zespół MIWA jest do Twojej dyspozycji.