home    |     kontakt    
o firmie oferta serwis usługi kontakt
Zapoznaj się z naszą ofertą cenową!                 Zamów bezpłatny pokaz urządzeń!

Myjki ciśnieniowe Kranzle

Więcej na: Myjki wysokociśnieniowe

FHU MIWA Michał Wawrzyniak jest autoryzowanym dystrybutorem myjek ciśnieniowych Kranzle. W swojej ofercie firma posiada profesjonalne urządzenia myjące, które cechują nowoczesne wzornictwo i wysokogatunkowe materiały, zapewniające ekstremalnie długą żywotność. Klientom firma MIWA przedstawia myjki wysokociśnieniowe o różnych parametrach technicznych: o małym wydatku wody i ciśnienia, modele serii K 2000, serii Profi o zwiększonej mocy, serii Quadro - z dużym pojemnikiem na wodę, serii kranzle z agregatami o wysokiej wydajności, urządzenia kompaktowe z silnikiem Hondy, serii Profi-Jet o oponach pneumatycznych, stacjonarne myjki wysokociśnieniowe na zimną wodę, serii Therm na gorącą wodę, serii therm E-ST, E-M z elektrycznie podgrzewaną wodą, stacjonarne myjki wysokociśnieniowe na gorącą wodę therm ST, maszyny czyszczące kranzle dla przemysłu spożywczego, z oponami z białej gumy.

Oprócz myjek ciśnieniowych kranzle FHU MIWA oferuje także wyposażenie do urządzeń czyszczących: węże wysokociśnieniowe w oplocie stalowym, piaskarki, myjki do podłóg round cleaner, zamiatarki kranzle, lance, dysze itp.

Klientom oferujemy bezpłatny dobór i pokaz myjek ciśnieniowych.

     realizacja: GABI na górę | o firmie | oferta | serwis | usługi | kontakt © MIWA 2017     
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia wyłączając pliki cookies w przeglądarce.