home    |     kontakt    
o firmie oferta serwis usługi kontakt
Zapoznaj się z naszą ofertą cenową!                 Zamów bezpłatny pokaz urządzeń!

     TENZI - Higiena KuchniSprawdź naszą ofertę cenową!

Boberex

CODZIENNE MYCIE RĘCZNE NACZYŃ
Skoncentrowany standardowy, lekko kwaśny płyn do ręcznego mycia naczyń na bazie anionowego środka powierzchniowo czynnego o zapachu gumy do żucia. Dzięki obniżeniu napięcia powierzchniowego wody oraz doskonałej zdolności zwilżania skutecznie usuwa zanieczyszczenia pochodzenia spożywczego, tłuszcz, brud, odbarwienia po kawie i herbacie, jak również zapobiega żółknięciu naczyń z tworzyw sztucznych. Doskonale myje naczynia szklane, emaliowane, stalowe i aluminiowe.

Gran Rex

MYCIE RĘCZNE NACZYŃ
Mocno skoncentrowany, wysoko alkaliczny płyn do ręcznego mycia naczyń w gastronomii, na bazie anionowego związku powierzchniowo czynnego. Szybko i skutecznie usuwa tłuszcz, proteiny, brud, kurz oraz zaschnięte resztki jedzenia. Łatwo się spłukuje, nie pozostawiając smug i zacieków, naczynia po umyciu są idealnie czyste i błyszczące. Posiada silny zapach miętowy. Stosować do metody zanurzeniowej.

Gran Gar

MYCIE GARNKÓW, PATELNI, KOTŁÓW
Skoncentorowany doskonały alkaliczny płyn o zapachu cytrynowym, do mycia garnków emaliowych oraz ze stali szlachetnych, patelni, kotłów w gastronomii. Dzięki obecności związków chelatujących zmniejsza się twardość wody, co doskonale wpływa na końcowy efekt mycia. Skutecznie usuwa tłuszcz i przypalenia, jak również inne zanieczyszczenia pochodzenia spożywczego. Posiada cytrynowy zapach. Niepieniący.

Gran Diw

MYCIE NACZYŃ W ZMYWARKACH - ANTYKOROZYJNY
Skoncentrowany wysoko alkaliczny niskopieniący płyn do mycia naczyń w zmywarkach. Zalecany do naczyń szklanych i aluminiowych. Dzięki obecności wypełniaczy aktywnych doskonale zwilża myte powierzchnie, łatwo usuwając z nich zanieczyszczenia pochodzenia spożywczego, a przy tym posiada działanie antykorozyjne zapobiegające niszczeniu mytych naczyń. Ponadto zapobiega żółknięciu naczyń z tworzyw sztucznych. Bezzapachowy.

Gran Di - Cl

MYCIE NACZYŃ W ZMYWARKACH WYBIELAJĄCY
Skoncentrowany wysoko alkaliczny niskopieniący płyn do maszynowego mycia naczyń w instytucjach gastronomicznych i restauracjach. Zalecany do zmywarek tunelowych. Skutecznie usuwa kwasowe zabrudzenia, a dzięki obecności aktywnego chloru wykazuje doskonałe właściwości wybielające, jak również redukuje wtórnąplamistość mytych powierzchni, polepszając tym samym efekt płukania.

Gran Shine

PŁUKANIE I NABŁYSZCZANIE NACZYŃ - SUPERKONCENTRAT
Skoncentrowany kwaśny preparat na bazie kwasu cytrynowego przeznaczony do płukania i nabłyszczania naczyń w zmywarkach gastronomicznych i przemysłowych. Zawartość niejonowych związków powierzchniowo czynnych sprawia, że preparat doskonale nawilża płukane powierzchnie pozostawiając je lśniące, pozbawione smug, plam oraz zacieków. Preparat sprawia, że naczynia po wyschnięciu nie wymagajądodatk owego polerowania. Posiada zapach cytryny.

Gran Simo

PŁUKANIE I NABŁYSZCZANIE NACZYŃ - KONCENTRAT
Skoncentrowany lekko kwaśny preparat o zapachu pomarańczy do płukania i nabłyszczania naczyń w zmywarkach gastronomicznych i przemysłowych na bazie niejonowego związku powierzchniowo czynnego. Doskonale zwilża i nabłyszcza płukane powierzchnie, w wyniku czego sąone pozbawione smug oraz zacieków. Niewielka ilość aldehydu glutarowego sprawia, że preparat posiada właściwości utrwalające, a naczynia, oprócz doskonałego połysku, sąidealnie czyste. Po wyschnięciu naczynia nie wymagajądodatk owego polerowania.

Gran Ston

ODKAMIENIANIE BOJLERÓW, ZMYWAREK, WYPARZAREK
Skoncentrowany kwaśny płyn do odkamieniania urządzeń w gastronomii (kotły, bojlery, wyparzarki, zmywarki), jak również do odkamieniania urządzeń sanitarnych (umywalki, brodziki), basenów oraz pralek automatycznych. Doskonale usuwa osady z kamienia kotłowego powstałego w wyniku wysokiej twardości wody. Nie posiada zapachu.

Gran Cito

ODKAMIENIANIE CZAJNIKÓW, EKSPRESÓW DO KAWY, ZLEWÓW
Skoncentrowany łagodny odkamieniacz na bazie kwasu cytrynowego szczególnie zalecany do czajników, grzałek elektrycznych, ekspresów do kawy, zlewów i brodzików, a ponadto wszelkich powierzchni niklowanych, chromowanych, stalowych i miedzianych. Oprócz działania odkamieniającego nabłyszcza myte powierzchnie jednocześnie nie powodując ich uszkodzenia. Preparat zalecany jest również do stosowania w zmywarkach do mycia naczyń, jako zapobiegawczy środek przeciw osadzaniu się kamienia - bieżące płukanie. Bezzapachowy.

Grill Clean

MYCIE GRILLI, PIEKARNIKÓW I KOMINKÓW
Gotowy do użycia preparat do szybkiego czyszczenia piecyków, piekarników, rożen, rusztów, a przede wszystkim grilli, na bazie niejonowych związków powierzchniowo czynnych. Skutecznie usuwa przypalone zanieczyszczenia (zwęglone węglowodany, białka, tłuszcze) pozostawiając powierzchnię czystą i błyszczącą.

Gran Smog

MYCIE KOMÓR WĘDZARNICZYCH, PIEKARNIKÓW I KOMINÓW
Skoncentrowany preparat do czyszczenia komór wędzarniczych, rusztów, grilli, piekarników, kominków, piecyków. Zalecany w warunkach przemysłowych. Skutecznie usuwa przypalone zanieczyszczenia tłuszczowe i smoliste (zwęglone węglowodany, białka, tłuszcze) pozostawiając powierzchnię czystą i błyszczącą; zawiera inhibitory korozji; toleruje twardąwodę; ulega biodegradacji. W dużym stężeniu doskonale rozpuszcza stare, kilkunastoletnie, nawarstwione wyprawy polimerowe. Posiada neutralny zapach.

Gran Dez

MYCIE I DEZYNFEKCJA KWAŚNA
Skoncentrowany kwaśny preparat do mycia i dezynfekcji o działaniu grzybobójczym i bakteriobójczym, usuwający osady nieorganiczne pochodzenia wapiennego, nacieki z rdzy, uciążliwy brud; toleruje twardąwodę; ulega biodegradacji; zawiera inhibitory korozji. Bezzapachowy.

GranClor 2006

MYCIE I DEZYNFEKCJA ALKALICZNA
Niezwykle wydajny wysokoalkaliczny preparat myjąco - dezynfekujący na bazie aktywnego chloru i wodorotlenku sodu. Przy niewielkim stężeniu preparat wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze (sporobójcze). Doskonale usuwa zanieczyszczenia pochodzenia zwierzęcego i roślinnego (tłuszcze, białka, plamy z krwi) oraz likwiduje przebarwienia mytych powierzchni pochodzące od substancji organicznych. Przeznaczony głównie do mycia i dezynfekcji powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością, m.in. podczas przerobu, przechowywania i transportu żywności. Zalecany do metody pianowej.

Gran Qat

MYCIE I DEZYNFEKCJA STOŁÓW, BLATÓW, LAD, KAS
Skoncentrowany dezynfekująco - myjący preparat na bazie czwartorzędowego związku amoniowego, przeznaczony do mycia i dezynfekcji ogólnej różnego typu powierzchni (lady, blaty, stoły, półki, kasy, szyby). Dzięki połączeniu czwartorzędowego związku amoniowego i aldehydu glutarowego preparat wykazuje doskonałe właściwości dezynfekujące, bakteriobójcze i grzybobójcze, a przy tym jest delikatny i nie uszkadza mytych powierzchni.

GranClor 2000

MYCIE - AKTYWNY CHLOR
Skoncentrowany wysoko alkaliczny preparat myjący na bazie aktywnego chloru i wodorotlenku sodu. Współdziałanie tych dwóch składników powoduje, iż preparat charakteryzuje się doskonałymi właściwościami myjącymi i wybielającymi. Skutecznie usuwa pozostałości poprodukcyjne zawierające tłuszcz, białka, zabrudzenia z krwi, oraz przebarwienia mytych powierzchni pochodzących od substancji organicznych, jak również inne zabrudzenia typu: brud, kurz.

Gran Still

USUWANIE OSADÓW NIEORGANICZNYCH ZE STALI NIERDZEWNEJ
Skoncentrowany kwaśny preparat myjący na bazie kwasu fosforowego, usuwający różne osady nieorganiczne: kamień, nacieki z rdzy, uciążliwy brud; zawiera inhibitory korozji; nadaje połysk powierzchniom mytym; toleruje twardąwodę. Posiada neutralny zapach.

Gran Bis

GRUNTOWNE MYCIE ZANIECZYSZCZEŃ TŁUSZCZOWYCH
Skoncentrowany wysokoalkaliczny, bezzapachowy preparat do mycia ogólnego zanieczyszczeń tłuszczowych; usuwa silne zabrudzenia pochodzenia zwierzęcego i roślinnego; zawiera składniki kompleksujące; posiada wysoką zdolność emulgowania tłuszczów; ulega biodegradacji; toleruje twardąwodę; zawiera inhibitory korozji; nie zawiera fosforanów. Zalecany do metody pianowej.

Gran Oll

MYCIE OGÓLNE POSADZEK, KAFELKÓW, ŚCIAN
Skoncentrowany alkaliczny, niskopieniący preparat do bieżącego mycia różnego typu powierzchni (posadzki, kafelki, ściany). Doskonale usuwa tłuszcz, oleje i inne zabrudzenia (brud, kurz, sadza) pozostawiając powierzchnię czystą i błyszczącą. Obecność związków fosforowych spowalnia proces nawarstwiania się brudu. Preparat toleruje twarda wodę. Posiada przyjemny, świeży zapach.

Gran Oxy

MYCIE NACZYŃ SZKLANYCH I BUTELEK
Skoncentrowany preparat na bazie ekologicznego utleniacza nadtlenku wodoru i kwasu octowego przeznaczony do mycia butelek, naczyń szklanych w przemyśle spożywczym oraz piwowarskim. Zawartość aktywnego tlenu powoduje działanie bakteriobójcze, a przy tym jest jednocześnie przyjazny dla środowiska, ulegając całkowitej biodegradacji. Uwaga: posiada ostry zapach.

Gran Glass

MYCIE POJEMNIKÓW SZKLANYCH, LODÓWEK
Gotowy do użycia, doskonały preparat na bazie alkoholu do mycia różnego typu pojemników szklanych i plastikowych oraz lodówek i zamrażarek, stosowanych w gastronomii do przechowywania mięs, nabiału, owoców, warzyw i innych produktów spożywczych. Doskonale odtłuszcza myte powierzchnie, nie pozostawiając smug oraz zacieków. Preparat nie wymaga spłukiwania. Może być używany w temperaturach ujemnych do -20 oC.

De-Zal

PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK
Preparat do higienicznej i chirurgicznej antyseptyki rąk. Szczególnie polecany do stosowania w szpitalach i innych placówkach służby zdrowia do odkażania skóry rąk przed zabiegami, punkcjami, iniekcjami, do dezynfekcji pola operacyjnego, jak również do odkażania rąk w przemyśle spożywczym i gastronomii. Wykazuje właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Dzięki obecności diglukonianu chlorheksydyny preparat posiada zdolność kumulowania się w naskórku, przez co charakteryzuje się przedłużonym działaniem (ok. 3 h), niszcząc drobnoustroje bytujące w głębszych warstwach skóry, które uwalniają się do rękawic np. podczas operacji chirurgicznych. Zawiera substancje natłuszczające i nawilżające, zapobiegające wysuszaniu rąk i utrzymujące elastyczność skóry.

Sapone Dez Extra

MYDŁO DO RĄK - LEKKO KWAŚNE
Dezynfekujące mydło w płynie do mycia rąk, na bazie czwartorzędowych związków amoniowych. Posiada doskonałe właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze. Obecność betainy powoduje, że mydło jest delikatne dla rąk i nie powoduje wysuszenia, ani alergii skóry. Szczególnie zalecane do stosowania w służbie zdrowia zarówno przed, jak i po zabiegach, w gastronomii i innych miejscach, w których mamy do czynienia z żywnością, gdzie dużą rolę odgrywa odpowiednia higiena pracy. Bezzapachowe.

     realizacja: GABI na górę | o firmie | oferta | serwis | usługi | kontakt © MIWA 2017     
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia wyłączając pliki cookies w przeglądarce.